default logo

BackupAssist

BackupAssist

BackupAssist ile Windows Yedekleme


Backupassist kolay, hızlı ve türkçe arayüzü ile, sahip olduğunuz tüm windows fiziksel ve sanal sunucularınızı, e-maillerinizi, sql verilerinizi, dokümanlarınızı ve tüm sisteminizi yedekleyebileceğiniz bir bilgisayar yedekleme yazılımıdır.

Mevcut yedekleme taslaklarını veya kendi taslaklarınızı kullanarak her türlü yedekleme işlemleri için kullanabileceğiniz windows yedekleme programıdır.

120’den fazla ülkede binlerce işletme, okul ve kamunun kullandığı yedekleme çözümü BackupAssist

Merkezi izleme
Tek bir merkezi konumdan birden fazla işi ve birden fazla yüklemeyi izleyebilir ve yedekleme durumunu denetlemek için her gün eposta alırsınız.
Olağanüstü durum kurtarma
RecoverAssist Windows Kurtarma Ortamı ile oluşturulan ve kurtarılamaz olduğu düşünülen farklı donanımlar üzerindeki verileri de kurtarmanızı sağlar.
Microsoft Hyper-V yedekleme
BackupAssist, Microsoft Hyper-V yedekleme için tek, basit, ve güçlü bir yöntem sunar.
İnternetten yedekleme
Güçlü e-posta raporlama ve VSS desteği ile Rsync, Windows tabanlı bir uygulamada dünyanın en yaygın kullanılan uzaktan yedekleme protokolünden yararlanmanızı sağlar.
Dosya çoğaltma
BackupAssist Dosya Çoğaltma Motoru minimum maliyetle yedekleme ve yüzlerce günlük yedekleme geçmişi ile size tamamen yeni, esnek ve çok yönlü bir yedekleme sunar.
Windows NT yedekleme
BackupAssist hem disk tabanlı hem de bant sürücülü donanım aygıtlarına yedekleme için Microsoft Windows Yedekleme Programı (NTBackup) ile dahili entegrasyonunu içerir.
SQL Server yedekleme
BackupAssist’in SQL yedekleme motoru günlük veya sürekli (15 dakikada bir) olarak veritabanlarının bir kısmını veya sunucunun tamamını yedeklemenizi sağlar.
Exchange Server yedekleme
Exchange bilgi deposu veritabanının yedeğini alarak ortak klasörleri de dahil olmak üzere tüm Microsoft Exchange Server’ı tam olarak geri yükleyebilirsiniz
Donanım desteği
Kurulum işlemi aygıta ait sorunlarla uğraşmadan yalnızca basit tıklamalarla gerçekleşir.
Çalışan dosyaların yedeklenmesi
BackupAssist aynı zamanda bir açık dosya yöneticisi kullanarak çalışır durumdaki dosyalarınızın yedeklenmesini sağlar.
Basit yedekleme
BackupAssist, yedekleme konusunda uzman olmanıza gerek olmadan kolayca yedekleme yapmanızı sağlar.
Geri yükleme Konsolu
BackupAssist Geri Yükleme Konsolu geri yüklenecek dosya ve klasörleri seçmenizi kolaylaştırır. Bir bakışta hangi gün yedekleme olduğunu görebilirsiniz
Bildirimler ve raporlar
Elle müdahale gerekli olduğunda – Yapılması gerekenleri açık ve net bir şekilde talimat verebilirsiniz. Sizi bilgilendiren net raporlar oluşturur ve sizi sorunlar oluşmadan önce bildirimlerle uyarır.
Yedekleme stratejisi
BackupAssist ihtiyaçlarınıza ve çeşitli kullanım senaryolarınıza göre kolay ve eksiksiz bir yedekleme stratejisi belirlemenizi sağlar.
Windows Server yedekleme
BackupAssist Windows Server yedekleme yazılımı ile iş süresini azaltabilir ve kritik bilgilerin sanal ve fiziksel sistemlerde korunmasını ve saniyeler içinde geri yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
Zip olarak yedekleme
VSS, NTFS veri akışı ve özelliklerini desteklemenin yanı sıra USB HDD, NAS ve USB Flash stickler gibi birçok donanım aygıtlarını da destekler.